Du är här:

Kontakta oss

Idag verkar vi över hela Västra Götaland, Värmland, Halland, Gotland och Skåne. Vi kan arbetsmarknaden i ditt närområde, är rörliga och kan komma till vilken ort som helst – där och när behovet uppstår. Kontakta oss på abfjobb@abfvux.se eller mejla direkt till någon av oss nedan.

Ledning

Ulf Kindstrand Lyckemalm
Verksamhetschef ABF Jobb
Norra Ågatan 10B, 416 64 Göteborg
Karta ulf.kindstrandlyckemalm@abfvux.se 070-530 31 73
Natalia Bulun
Projektsamordnare TSL och Omställningscoach
Norra Ågatan 10B, 416 64 Göteborg
Karta natalia.bulun@abfvux.se 0702-24 15 60
Helen Gustafsson
Projektansvarig och jobbcoach i Stöd & Matchning
Spadegatan 3, 424 65 Angered
Karta helen.gustafsson@abfvux.se 0705-94 94 71

Våra coacher i Västra Götalandsregionen

Regulina Bjurling
Omställningscoach
Malmgatan 36, 532 32 Skara
Karta regulina.bjurling@abfvux.se
Peter Bäckman
Omställningscoach
Spadegatan 3, 424 65 Angered
Karta peter.backman@abfvux.se 073-098 64 00
Sara Custovic
(Föräldraledig) Omställningscoach
Norra Ågatan 10B, 416 64 Göteborg
Karta
Spadegatan 3, 424 65 Angered
Karta sara.custovic@abfvux.se 0701-64 42 12
Cecilia Dominguez
Omställningscoach
Norra Ågatan 10B, 416 64 Göteborg
Karta cecilia.dominguez@abfvux.se 070-164 42 23
Susanne Kellerman
TSL Omställningscoach och KROM Samordnare
Norra Ågatan 10B, 416 64 Göteborg
Karta susanne.kellerman@abfvux.se 070-667 75 50
Stefan Lagholm
Omställningscoach
Norra Ågatan 10B, 416 64 Göteborg
Karta stefan.lagholm@abfvux.se 073-745 77 29
Samra Mesinovic
Omställningscoach
Norra Ågatan 10B, 416 64 Göteborg
Karta samra.Mesinovic@abfvux.se 073-022 20 49

Våra coacher i övriga landet

Cecilia Cekestrand
Omställningscoach
Posthornsgatan 8, 656 32 Karlstad
Karta cecilia.cekestrand@abfvux.se 070-687 45 87
Desiree Gazzoli
Omställningscoach Skåne
Spånehusvägen 47, 211 58 Malmö
Karta desiree.gazzoli@abfvux.se 070-1644212
Ann Johansson
Omställningscoach
Posthornsgatan 8, 656 32 Karlstad
Karta ann.johansson@abfvux.se 0734-74 74 38
Susanne Johansson
Omställningscoach
Stenhuggarvägen 6, 621 53 Visby
Karta susanne.johansson@abfvux.se 0702-86 36 44
Ulf Pethö
Omställningscoach Skåne
Spånehusvägen 47, 211 58 Malmö
Karta ulf.petho@abfvux.se 0709-14 37 44