Du är här:

Kontakta oss

Idag verkar vi över hela Västra Götaland, Värmland, Halland, Gotland och Skåne. Vi kan arbetsmarknaden i ditt närområde, är rörliga och kan komma till vilken ort som helst – där och när behovet uppstår. Kontakta oss på abfjobb@abfvux.se eller mejla direkt till någon av oss nedan.

Ledning

Marie Rydne
Verksamhetschef ABF Jobb
Norra Ågatan 10B, 416 64 Göteborg
Karta marie.rydne@abfvux.se
Anja Delmefors
Projektsamordnare TSL och Omställningscoach
Norra Ågatan 10B, 416 64 Göteborg
Karta anja.delmefors@abfvux.se 0709-64 84 77
Natalia Bulun
(Föräldraledig) Projektsamordnare TSL och Omställningscoach
Norra Ågatan 10B, 416 64 Göteborg
Karta natalia.bulun@abfvux.se 0702-24 15 60
Sara Custovic
(Föräldraledig) Projektledare Stöd och matchning
Norra Ågatan 10B, 416 64 Göteborg
Karta
Spadegatan 3, 424 65 Angered
Karta sara.custovic@abfvux.se 0705- 30 31 73

Våra coacher

Regulina Bjurling
Omställningscoach
Malmgatan 36, 532 32 Skara
Karta regulina.bjurling@abfvux.se 0705-59 00 27
Cecilia Cekestrand
Omställningscoach
Posthornsgatan 8, 656 32 Karlstad
Karta cecilia.cekestrand@abfvux.se 070- 687 45 87
Desiree Gazzoli
Omställningscoach Skåne
Spånehusvägen 47, 211 58 Malmö
Karta desiree.gazzoli@abfvux.se ‭040-35 24 26
Helen Gustafsson
Jobbcoach i stöd & matchning och Omställningscoach
Spadegatan 3, 424 65 Angered
Karta helen.gustafsson@abfvux.se 0705-94 94 71
Stefan Gyllenholt
Omställningscoach
Norra Ågatan 10B, 416 64 Göteborg
Karta stefan.gyllenholt@abfvux.se 0734-12 08 46
Ann Johansson
Omställningscoach
Posthornsgatan 8, 656 32 Karlstad
Karta ann.johansson@abfvux.se 0734-74 74 38
Susanne Johansson
Omställningscoach
Stenhuggarvägen 6, 621 53 Visby
Karta susanne.johansson@abfvux.se 0702-86 36 44
Ulf Pethö
Omställningscoach Skåne
Spånehusvägen 47, 211 58 Malmö
Karta ulf.petho@abfvux.se 0709-14 37 44