Du är här:

Kontakta oss

Idag verkar vi över hela Västra Götaland, Värmland, Halland, Gotland och Skåne. Vi kan arbetsmarknaden i ditt närområde, är rörliga och kan komma till vilken ort som helst – där och när behovet uppstår. Kontakta oss!

Administration och ledning

Marie Rydne
Verksamhetschef ABF Jobb
Norra Ågatan 10B, 416 64 Göteborg
Karta marie.rydne@abf.se 0709-38 44 41
Daniel (Dana) Svenningsson
Administration / IT
Norra Ågatan 10B, 416 64 Göteborg
Karta
Magasinsgatan 10, 504 35 Borås
Karta daniel.svenningsson@abf.se 070-23 21 705

Våra coacher

Anja Delmefors
Omställningscoach
Stenhuggarvägen 6, 621 53 Visby
Karta
Magasinsgatan 10, 504 35 Borås
Karta anja.delmefors@abf.se 0709-64 84 77
Gunilla Toreheim
Omställningscoach Värmland
Posthornsgatan 8, 656 32 Karlstad
Karta gunilla.toreheim@abf.se 076-941 02 32
Natalia Bulun
Projektsamordnare TSL / Omställningscoach
Norra Ågatan 10B, 416 64 Göteborg
Karta natalia.bulun@abf.se 0702-24 15 60
Sara Gaziani
Projektledare Stöd och matchning
Norra Ågatan 10B, 416 64 Göteborg
Karta
Spadegatan 3, 424 65 Angered
sara.gaziani@abf.se 0705- 30 31 73
Stefan Gyllenholt
Omställningscoach
Norra Ågatan 10B, 416 64 Göteborg
Karta stefan.gyllenholt@abf.se 0734-12 08 46
Ulf Pethö
Omställningscoach Skåne
Spånehusvägen 47, 211 58 Malmö
Karta ulf@abfjobb.se 0709-14 37 44