Du är här:

Kontakta oss

Idag verkar vi över hela Västra Götaland, Värmland, Halland, Gotland och Skåne. Vi kan arbetsmarknaden i ditt närområde, är rörliga och kan komma till vilken ort som helst – där och när behovet uppstår. Kontakta oss!

Ledning

Marie Rydne
Verksamhetschef ABF Jobb
Norra Ågatan 10B, 416 64 Göteborg
Karta marie.rydne@abf.se
Natalia Bulun
Projektsamordnare TSL / Omställningscoach
Norra Ågatan 10B, 416 64 Göteborg
Karta natalia.bulun@abf.se 0702-24 15 60
Sara Gaziani
Projektledare Stöd och matchning
Norra Ågatan 10B, 416 64 Göteborg
Karta
Spadegatan 3, 424 65 Angered
Karta sara.gaziani@abf.se 0705- 30 31 73

Våra coacher

Regulina Bjurling
Omställningscoach
Malmgatan 36, 532 32 Skara
Karta regulina@abfjobb.se 0705-59 00 27
Anja Delmefors
Omställningscoach
Magasinsgatan 10, 504 35 Borås
Karta anja.delmefors@abf.se 0709-64 84 77
Stefan Gyllenholt
Omställningscoach
Norra Ågatan 10B, 416 64 Göteborg
Karta stefan.gyllenholt@abf.se 0734-12 08 46
Anna-Karin Ingman
Omställningscoach Värmland
Posthornsgatan 8, 656 32 Karlstad
Karta anna-karin.ingman@abf.se 076-941 02 31
Ann Johansson
Omställningscoach
Posthornsgatan 8, 656 32 Karlstad
Karta ann.johansson@abf.se 0734-74 74 38
Susanne Johansson
Omställningscoach
Stenhuggarvägen 6, 621 53 Visby
Karta susanne@abfjobb.se 070-286 36 44
Ulf Pethö
Omställningscoach Skåne
Spånehusvägen 47, 211 58 Malmö
Karta ulf@abfjobb.se 0709-14 37 44
Desiree Gazzoli
Omställningscoach Skåne
Spånehusvägen 47, 211 58 Malmö
Karta desiree@abfjobb.se ‭040-35 24 26